Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція ділянки автодороги М-07 на Волині наближається до завершення

Реконструкція ділянки автодороги М-07 на Волині наближається до завершення

Усе ближче до завершення роботи з реконструкції ділянки автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) від км 478+000 до км 482+100, що проходить повз волинські населені пункти Хворостів, Підгородне та Машів. Там уже завершено реконструкцію дорожнього одягу, встановлено бар’єрне огородження, протизасліплюючий екран та дорожні знаки, нанесено дорожню розмітку, облаштовано автопавільйони та вбиральні поруч з ними. Попереду роботи з влаштування понад 800 одиниць вставок розмічальних дорожніх типу "котячі очі", які доповнюють дорожню розмітку, позначаючи смуги руху проїзної частини в темну пору доби.

 

Роботи на об’єкті реконструкції км 478+000 – км 482+100 автодороги М-07 виконуються підрядним підприємством ПрАТ "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області. Якість робіт перевірено працівниками лабораторії з контролю якості служби замовника та ДП "Дорожній контроль якості".

На ділянці дороги, що реконструюється, тепер функціонує два проїзди, кожен з яких має дві смуги для руху в одному напрямку. Закликаємо водіїв дотримуватись швидкісного режиму, бути максимально уважними та обережними за кермом, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

 

Прес-служба САД у Волинській області