УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін" – до фінішу близько

Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін" – до фінішу близько

Невпинно просуваються вперед роботи на км 0 + 420 – км 3 + 600 автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, де проводиться реконструкція ділянки дороги, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області.

Зроблено вже чимало. Протягом травня-вересня працівники підрядного підприємства ТзОВ "Автомагістраль-Південь" трудились над зведенням земляного полотна та влаштуванням дорожнього одягу, конструкція якого складається з двох шарів основи та трьох шарів дорожнього покриття. Загальна товщина дорожнього одягу становить 66 см. Тож проїзна частина дороги вже є, на завершальному етапі й роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Окрім того, на об’єкті уже влаштовано шумозахисні стінки, лінії зовнішнього освітлення, тротуари та систему водовідведення. Проектною документацією ще передбачено влаштування бар’єрного і турнікетного огородження на об’єкті та встановлення дорожніх знаків, тож ці роботи ще попереду. Також ще потрібно провести біологічну рекультивацію ґрунтового резерву.

Нагадаємо, що розпорядженням КМУ від 06.02.2019р. № 130-р у 2019 році передбачено фінансування цього об'єкта у розмірі понад 30 млн. грн. та введення його в експлуатацію.

https://www.facebook.com/618459271824926/videos/375302103358173/

 

Прес-служба САД у Волинській області