УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Реконструкція «варшавки»: завершено відновлення правого проїзду

Реконструкція «варшавки»: завершено відновлення правого проїзду

На ділянці автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району сьогодні знову відбулись зміни в організації дорожнього руху – відновлений правий проїзд відкрито для транспорту, що рухається  в обидва напрямки, тож уважно стежте за дорожніми знаками.

Нагадаємо, що цьогоріч у рамках реконструкції підвищуємо категорію 3 км міжнародної дороги М-07. Із травня по серпень прокладали новий проїзд з двома смугами руху зі сторони Ягодина. Видалили чагарники та провели інші підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували трьохшарову основу та два шари асфальту, нанесли тимчасову розмітку. Спрямувавши сюди весь потік транспорту, взялись до відновлення існуючого проїзду.

Менше двох місяців роботи – і стара дорога поширена з 9-ти до 10,5 м метрів та вкрита трьома шарами асфальту і тимчасовою осьовою розміткою.

Днями, якщо дозволятимуть погодні умови, розпочнеться фінішне асфальтування новозбудованого лівого проїзду «варшавки».

Згодом на цій ділянці з’являться нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, протизасліплювальний екран, постійна дорожня розмітка, два нові автопавільйони і вбиральні поруч з ними, упорядкуються узбіччя, кювети і розділювальна смуга.

 

Підрядник – ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

 

До кінця поточного року цю ділянку М-07 введемо в експлуатацію.