УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на мості через річка Луга в селі П'ятидні рухаються вперед

Ремонтні роботи на мості через річка Луга в селі П'ятидні рухаються вперед

На автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне в селі П'ятидні відновлюємо міст через річку Луга, завдовжки понад 58 м.

Мостовики вже укріпили конуси берегових опор, провели армування монолітної залізобетонної плити, влаштували блоки лежнів та перехідні плити на лівій частині цієї штучної споруди.

Ремонтні роботи виконує волинське підприємство ТзОВ "РБП ТрансМост" на умовах субпідряду в польського підрядника DROG-BUD Sp. z o.o.

Відновлення цього мостового переходу передбачено проєктно-кошторисною документацією на проведення капітального ремонту 13-кілометрової ділянки автошляху Н-22 між містами Устилуг та Володимир-Волинський, що здійснюється у рамках реалізації українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури за Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

За цим проєктом ремонтується ще одна штучна споруда – 6-метровий міст неподалік міста Володимира-Волинського. На лівій його частині ремонтні роботи вже завершені, незабаром розпочнуться на правій.

Після завершення відновлення цих двох мостів на відтинку Устилуг – Володимир-Волинський буде проведено фінішне асфальтування. Перший шар асфальту тут влаштовано минулоріч.

Технічний нагляд за проектуванням та виконанням робіт на об’єкті здійснюється незалежними компаніями СП B-Act Sp. Z o.o. I PROCOM Construction Sp. Z o.o.

Проїзд ділянкою автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне де ремонтуються штучні споруди, наразі здійснюється правою смугою руху.

Слідкуйте за дорожніми знаками та будьте максимально уважними й обережними в місцях, де проходять ремонтні роботи!

 

Пресслужба САД у Волинській області