Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо автодорогу Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква

Ремонтуємо автодорогу Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква

На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області проведено проточний дрібний ремонт ділянки автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква між селами Соловичі та Мокрець (км 24+880 – км 25+885). На цьому пошкодженому відрізку шляху проведено поверхневу обробку дорожнього покриття. Роботи виконувались підрядним підприємством ПрАТ "Ковельське шляхово-будівельне управління № 63". Суть технології поверхневої обробки полягає у відновленні шару зносу дорожнього покриття шляхом розливу в'яжучого матеріалу та розподіленню щебеню відповідної фракції. Такий вид ремонтних робіт дозволяє оновити дорожнє покриття, підвищити його зчіпні якості, створити захисний шар від проникнення води в дорожній одяг, призупинити руйнування старого покриття та продовжити термін його служби. Зі спливом встановленого нормативами строку після формування покриття, на цій ділянці дороги буде нанесено дорожню розмітку.

Всього ж територією Волинської області пролягає понад 87 кілометрів автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. У 2018 році відновлено поточним середнім ремонтом і введено в експлуатацію три ділянки цієї дороги, загальною протяжністю 18.6 км. Цьогоріч продовжуємо поточний середній ремонт ще на 8,5 км автошляху Р-15, а саме між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ (км 65+000 – км 73+500).

На інших ділянках дороги Р-15 в межах області проводяться роботи з ліквідації вибоїн дорожнього покриття у межах коштів, що виділяються з держбюджету на експлуатаційне утримання доріг.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає водіїв бути обережними та уважними за кермом, а особливо в місцях проведення дорожніх робіт. Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

 

Прес-служба САД у Волинській області