УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо автошлях Р-14 у селищі Колки

Ремонтуємо автошлях Р-14 у селищі Колки

Активні ремонтні роботи розпочались на ще одному цьогорічному об’єкті «Великого будівництва» – відновлюємо перших 3 км регіонального автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ. Дорожники працюють у селищі Колки.

Проєктом на ремонт цієї ділянки Р-14 передбачено влаштування 3-шарового дорожнього одягу завтовшки до 34 см. Тут буде оновлено лінію зовнішнього освітлення та тротуари, додатково облаштуються три місця зупинки громадського транспорту, відремонтується водопропускна труба. А ще у Колках та поблизу них з’являться нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, дорожня розмітка, засіб заспокоєння руху.

Наразі фрезерується зношене дорожнє покриття, проводяться роботи з посилення основи щебенево-піщаною сумішшю у місцях розширення проїзної частини. У межах населеного пункту прокладаються нові тротуарні доріжки та влаштовується мережа дощової каналізації, а на узбіччях поза населеним пунктом укладається дренуючий шар з піщаної суміші. Днями розпочнеться влаштування першого шару нового дорожнього одягу – основи зі  щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом.

Підрядник – ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Під час проведення ремонтних робіт на проїзній частині рух транспорту частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі (почергово однією зі смуг руху).

Загальна протяжність автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ – майже 159 км. Перших 4,5 км у межах Луцька перебуває у комунальній власності, а іншими понад 154 км опікується Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Цю дорогу, що з’єднує обласний центр Волині з пунктом пропуску «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні, розпочали відновлювати у 2020 році. Торік у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували дві ділянки протяжністю близько 12 км. Це відтинки від вул. Сосюри у м.Луцьку до с.Дачне та від м.Ківерці до кінця с.Озеро.

Плануємо відновлювати автодорогу Р-14 і у нинішньому році. Окрім ділянки в селищі Колки, що вже ремонтується, на сьогодні проводимо процедури закупівлі на відновлення ще близько 18 км дороги на інших відтинках.

Водночас розробляємо проєктно-кошторисну документацію на ремонт ще 6 км дороги і мосту через р.Стир в селищі Колки, а також влаштування комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”).

 

Прес-служба САД у Волинській області