УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Розпочато роботи з відновлення територіальних доріг на Волині

Розпочато роботи з відновлення територіальних доріг на Волині

У 2020 році спрямовується рекордний обсяг фінансування для проведення ремонтних робіт на автошляхах державного значення, балансоутримувачем яких є Служба автомобільних доріг у Волинській області. Варто відмітити, що вперше за всі роки незалежності нашої держави ремонтуватимемо не лише міжнародні, національні і регіональні шляхи, а й чимало територіальних. За сприяння народних депутатів України від Волині Ігоря Гузя, Ірини Констанкевич і В’ячеслава Рубльова у нинішньому році передбачено відновлення більше 60 км найбільш пошкоджених ділянок автошляхів Т-03-02, Т-03-05, Т-03-08, Т-03-09, Т-03-11, Т-18-02.

Стартували з ділянки  Камінь-Каширський – Нуйно автошляху Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/.  

На ділянці, протяжністю понад 8 км, проводяться активні ремонтні роботи – фрезерується існуюче дорожнє покриття, влаштовується основа нового дорожнього одягу та ін. Згодом тут буде влаштовано два шари асфальту. На нове асфальтоване покриття підрядник надає п’ятирічну гарантію.

Виконавець – ТОВ «ПБС».

На ділянці проведення ремонтних робіт рух транспорту частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі, тож водіям та іншим користувачам доріг варто бути максимально уважними, пильнувати за засобами організації дорожнього руху.

 

Пресслужба САД у Волинській області