УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Розпочато відновлення автошляху до найкращого українського туристичного «магніту» – Шацьких озер

Розпочато відновлення автошляху до найкращого українського туристичного «магніту» – Шацьких озер

Днями стартували ремонтні роботи на автошляху Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко –  Козин – /М-06/. Це найдовша за протяжністю автомобільна дорога державного значення на Волині, майже 175 км якої пролягає територією шести районів нашої області – Шацького, Любомльського, Турійського, Володимир-Волинського, Іваничівського та Горохівського. Ще понад 29 км проходить Радивилівським районом сусідньої Рівненщини. Саме ця територіальна дорога веде до всім відомих Шацьких озер, у т.ч. до найбільшої та найглибшої в Україні водойми природного походження – озера Світязь.

Відтак, відновлення цієї важливої транспортної артерії у рамках програми «Велике будівництво» цьогоріч розпочали з 9-кілометрової ділянки саме у Шацькому районі, зокрема на відтинку автошляху, що бере свій початок поблизу повороту до санаторію «Лісова пісня» та закінчується на виїзді з райцентру (км 7+830 – км 16+830). Наразі дорожня техніка працює у межах селища Шацьк, рухаючись в сторону українсько-білоруського кордону. Проводяться роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття, згодом тут буде влаштовано два шари асфальтобетонної суміші та проведено комплекс робіт з організації дорожнього руху.

Підрядник – ТОВ «ПБС».

 

Упродовж 2020 – 2021 років плануємо відремонтувати щонайменше 50 км автошляху Т-03-02 у Шацькому, Любомльському та Горохівському районах.

Окрім того, у рамках поточного дрібного ремонту цьогоріч відновлено дорожнє покриття на близько 3,5 км автодороги Т-03-02 у Горохівському районі. Роботи виконано підрядником ТОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона».

На ділянці проведення ремонтних робіт (км 7+830 – км 16+830 автодороги Т-03-02) рух транспорту частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі (почергово однією зі смуг руху).

Перепрошуємо за тимчасові незручності.

 

Пресслужба САД у Волинській області