Служба автомобільних доріг
у Волинській області

» Прес-центр » новини » Стартував тиждень безпеки дорожнього руху

Стартував тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках першого етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який цьогоріч в Україні проходить з 12 по 17 травня, волинські дорожники приступили до виконання відповідних заходів на автошляхах державного значення.

Задля покращення стану безпеки дорожнього руху у цей період буде проведено ряд обстежень та перевірок, насамперед на ділянках поблизу навчальних закладів, шкіл, дитячих садків, в місцях концентрації ДТП і на ділянках з підвищеною аварійністю, а також в місцях проведення ремонтних робіт. Заходи з покращення безпеки дорожнього руху буде проведено і на підходах до залізничних переїздів.

Також протягом цього тижня будуть виконуватись роботи з приведення до належного санітарного стану зупинок громадського транспорту, автопавільйонів та елементів санітарного облаштування.

Варто зазначити, що виконання заходів, спрямованих на забезпечення безпечного та безперебійного руху транспорту автошляхами державного значення не обмежуються лише цим тижнем, а здійснюються Службою автомобільних доріг у Волинській області та підрядними підприємствами на постійній основі.

 

Пресслужба САД у Волинській області