Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Триває ремонт автодороги М-19 на ділянці Копачівка-Кременець

Триває ремонт автодороги М-19 на ділянці Копачівка-Кременець

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на відрізку між населеними пунктами Копачівка та Кременець Рожищенського району Волинської області (км 125+000 – км 132+600). 

По всій протяжності цієї ділянки, а це 7,6 км, підрядним підприємством ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" відфрезеровано зношене дорожнє покриття. Натомість укладено 15-сантиметровий шар щебенево-піщаної суміші з додаванням 3% цементу на відрізку довжиною 6,5 км. Цей шар оброблено бітумною емульсією, а поверх нього вже на 5 км дороги влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистої щільної асфальтобетонної суміші, середня товщина якого сягає 10 см. Відповідно до проектної документації на цій ділянці автошляху в поточному році плануємо укласти ще верхній шар з щебенево-мастикового асфальтобетону завтовшки 5 см.

 

Окрім ремонтних робіт на проїзній частині, які сьогодні виконуються в межах села Кременець, на цьому об’єкті облаштовуються з'їзди з дороги, укріплюються узбіччя, відсипається земполотно, влаштовуються бордюри, поребрики та бруківка на посадкових майданчиках в місцях зупинки громадського транспорту і на тротуарах.

На ділянках проведення ремонтних робіт встановлено відповідні попереджувальні дорожні знаки. Проїзд транспорту частково обмежений і здійснюється по одній смузі в режимі реверсного руху.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись вимог тимчасових схем організації дорожнього руху на ділянках ремонтних робіт, бути уважними та дисциплінованими. Пам'ятайте – працюємо для вас!

 

Прес-служба САД у Волинській області