УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » У Рожищенському районі цьогоріч вже заасфальтовано більше п'яти кілометрів автошляху М-19

У Рожищенському районі цьогоріч вже заасфальтовано більше п'яти кілометрів автошляху М-19

       Підрядне підприємство ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс" завершило роботи з влаштування вирівнюючого шару дорожнього одягу на всій протяжності об'єкта поточного середнього ремонту км 117+000 – км 125+000 автодороги державного значення М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). Нагадаємо, що ремонт цієї ділянки автошляху М-19 розпочався у 2019 році. Торік весь комплекс робіт, передбачених проєктно-кошторисною документацією, було виконано на відрізку протяжністю 2.6 км (км 122+600 – км 125+000). Цьогоріч продовжуємо відновлювати ділянку від км 117+000 до км 122+600, рухаючись у напрямку Ковеля. Роботи на об'єкті стартували 28 лютого, а вже сьогодні маємо ще 5,4 км автошляху М-19, а саме у межах населених пунктів Переспа та Козин Рожищенського району, де поверх спершу влаштованої 15-сантиметрової основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, укладено  10-сантиметровий вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

       Та на цьому ремонтні роботи на проїзній частині не закінчуються. Наступний етап – влаштування п’ятисантиметрового верхнього шару дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші. До нього підрядник приступить по завершенню робіт з облаштування узбіч. Нині "Луцькавтодор-Сервіс" активно над цим працює, досипаючи грунт на обочини. 

  Звертаємо увагу водіїв та інших користувачів доріг на те, що наразі  узбіччя дороги М-19 на ділянці км 117+000 до км 122+600 нижчі за рівень прилеглої крайки проїзної частини на 25 см. Враховуючи тимчасову відсутність на цій ділянці дорожньої розмітки та дорожніх знаків, а вони з'являться після завершення вищевказаних робіт на об'єкті, просимо бути максимально уважними та обережними, проїжджаючи автошляхом М-19 повз населені пункти Переспа і Козин, та не нехтувати правилами дорожнього руху, насамперед щодо допустимого швидкісного режиму і обгону.

 

Прес-служба САД у Волинській області