УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Увага! Обмеження руху транспорту по автошляху Т-03-09 у м.Ківерці продовжено

Увага! Обмеження руху транспорту по автошляху Т-03-09 у м.Ківерці продовжено

З огляду на несприятливі погодні умови та з ряду виробничих причин продовжено термін виконання робіт з ремонту водопропускної труби у м.Ківерці на автодорозі Т-03-09 /Т-03-08/ – Дубечне – Стара Вижівка – /М-07/ – Турійськ – Рожище – Ківерці – Піддубці – /Н-22/.

У зв’язку з цим відтинок цього  автошляху на ділянці від км 150+760 до км 150+820 залишається закритим для руху всіх видів транспортних засобів (за винятком автотранспорту підрядного підприємства).

Об’їхати вказану ділянку можна автодорогою Р-14 до с.Дачне, далі по М-19 через села Прилуцьке, Липини, потім по Н-22 у напрямку с.Піддубці (та у зворотному напрямку).

Легкові автомобілі також можуть об’їжджати цю ділянку через м.Ківерці вулицями Тараса Шевченка, Індустріальна і Заводська (та у зворотному напрямку). Стежте за дорожніми знаками.

Заборона проїзду діятиме орієнтовно до кінця грудня. Про відновлення руху транспорту автодорогою Т-03-09 повідомимо окремо.

На фото – роботи з ремонту 2-очкової водопропускної залізобетонної труби, завдовжки 12 м, діаметром 1,5 м кожна, що розташована на територіальній автомобільній дорозі Т-03-09 у м.Ківерці (неподалік місця примикання до автошляху Р-14).

Цю штучну споруду відновлює субпідрядне підприємство ТзОВ «РБП ТРАНС-МОСТ».

 

Перепрошуємо за тимчасові незручності.