УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » «Велике будівництво» реанімує автошлях до Шацьких озер

«Велике будівництво» реанімує автошлях до Шацьких озер

«Велике будівництво» реанімує автошлях до Шацьких озер

У рамках програми «Велике будівництво» успішно реалізовуємо амбітний план 2021 року – відновити 45,5 км автодороги Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль –  Володимир-Волинський –  Павлівка –  Горохів – Берестечко – Козин –  /М-06/ на відтинку Піща – Любомль, що пролягає до Шацьких озер.

На світлинах – відновлена ділянка основного автошляху за маршрутом до найвідомішого туристичного «магніту» Волині – озера Світязь, розташованого на території Шацького національного природного парку.

Ремонтні роботи на перших 26,3 км цього автошляху від його початку в с.Піща на українсько-білоруському кордоні і до села Положеве фінішували наприкінці серпня. Їх відремонтувало підрядне підприємство ТОВ «ПБС».

Як з висоти пташиного лету виглядала ця відновлена ділянка в останні дні літа дивіться за посиланням https://www.facebook.com/watch/?v=214200217392824.

На сьогодні прямують до завершення ремонтні роботи ще на 19,2 км автошляху Т-03-02 від с.Положеве до м. Любомля – на відновлений дорожній одяг наноситься дорожня розмітка.

Ще дві ділянки автошляху Т-03-02 протяжністю 12 км ремонтуємо по маршруту до ще одного туристичного місця Волині – Святогорського Успенського Зимненського монастиря (с.Зимне Володимир-Волинського району). Цьогоріч відновлюємо 2 км автошляху, що суміщається з вул.Зимнівська у м.Володимирі-Волинському, тут влаштовано вирівнюючий шар дорожнього покриття. Фінішне асфальтування проведено на 10-кілометровій ділянці, що пролягає між селами Селець та Маркостав.

Працює ТОВ «Волиньдорбуд».

Амбітний план 2021 року – відновити понад 195 км доріг державного значення Волині.