УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » «Велике будівництво» в дії: заасфальтовано дорогу від села Війниця до селища Локачі

«Велике будівництво» в дії: заасфальтовано дорогу від села Війниця до селища Локачі

Результати програми «Велике будівництво» не на словах, а в реальних справах відчули мешканці ще двох територіальних громад на Волині – Затурцівської та Локачинської. Саме вони найбільше упродовж десятків років очікували появи дорожників на автошляху, що сполучає село Війниця з колишнім районним центром Локачі.

         Ця ділянка територіальної автодороги Т-03-11 Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/, перебувала у вкрай незадовільному стані і донедавна була предметом небезпідставних нарікань з боку водіїв. Воно й не дивно, адже внаслідок багаторічного недофінансування дорожньої галузі ця дорога, котру прокладали ще в 50-60-их роках, не мала ремонтів, окрім так званого «ямкового».                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Довгоочікуваний ремонт тут стартував у другій декаді жовтня. Менше трьох тижнів роботи дорожників – і дорогу не впізнати. На майже 6-кілометровому відрізку, що пролягає населеними пунктами Війниця, Павловичі, Михайлівка, Крухиничі до в’їзду у Локачі, замість суцільних вибоїн маємо встелену свіжим асфальтом рівну проїзну частину. Наразі влаштовано 10-сантиметровий вирівнюючий шар, за проєктом – фінішне асфальтування ще одним шаром асфальту завтовшки 5 см.

 

Зараз на ділянці Війниця – Локачі проводиться асфальтування з’їздів з дороги та заїзних кишень. Будуть проведені роботи з досипання та облаштування узбіч, а також в’їздів в двори.

З часом тут з’явиться лінія зовнішнього освітлення, пішохідна доріжка, нові дорожні знаки, розмітка і бар’єрне огородження, встановиться новий та відремонтуються існуючі автопавільйони.

Відтинок Війниця – Локачі дороги Т-03-11 відновлює підрядне підприємство ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

Контроль за ходом ремонтних робіт під постійним контролем начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака та його заступника Ншана Антоняна.

Процес відновлення важливого для краю автошляху інспектують не лише представники дорожньої служби. На ремонтованому відтинку можна зустріти народного депутата України В’ячеслава Рубльова чи його помічника, депутата обласної ради Михайла Скопюка, представників Затурцівської та Локачинської територіальних громад. Адже якість доріг сьогодні – це не тільки належне покриття та безпека, це якість та рівень освітніх, медичних, адміністративних послуг, що надаються в об’єднаних громадах.

Ремонт дороги зняв негативні настрої і соціальну напругу та покращив умови пересування місцевих мешканців та гостей Локачинщини.

«У багаторічному очікуванні ремонту дорога між населеними пунктами Війниця та Локачі вкрай занепала. Внаслідок хронічного недофінансування галузі нам роками не вдавалось провести відновлення цієї незначної за протяжністю та такої важливої для регіону ділянки територіального автошляху Т-03-11. Дякую керівництву Локачинської та Затурцівської територіальних громад за розуміння та співпрацю, а також за фінансову підтримку у виготовленні проєктно-кошторисної документації. Разом, маленькими кроками ми робимо великі зміни – зшиваємо Волинь якісними дорогами», – Анатолій Посполітак, начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Амбітний план 2021 року – відновити понад 195 км автошляхів державного значення Волині.