УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо дорогу до міжнародного пункту пропуску «Дольськ» – «Мохро»

Відновлюємо дорогу до міжнародного пункту пропуску «Дольськ» – «Мохро»

На під’їзді до міжнародного пункту пропуску «Дольськ» – «Мохро» на українсько-білоруському кордоні працює дорожня техніка. Тут проводимо реконструкцію автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ на ділянці протяжністю понад 5 км. Наразі роботи проводяться від КПП у напрямку границі, незабаром розпочнемо відновлення автошляху по селу Дольськ.

Дорожники працюють в режимі 24/7. Спершу на 2,5 м поширили проїзну частину та посилили основу щебенево-піщаною сумішшю, обробленою цементом. Днями приступили до влаштування нижнього шару дорожнього покриття з крупнозернистої асфальтобетонної суміші, завтовшки 10 см.

Згодом буде влаштовано 5-сантиметровий верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону, облаштуються узбіччя та виконається комплекс робіт з організації  дорожнього руху. У межах населеного пункту Дольськ запроєктовано влаштування тротуарів, пішохідного огородження та лінії зовнішнього освітлення.

На ділянці реконструкції працює підрядне підприємство ТОВ «ВОЛИНЬДОРБУД».

Це третя дорога до кордону з сусідньою Білоруссю, що цьогоріч відновлюється у рамках програми «Велике будівництво».

Уже завершено ремонт більше 26 км автошляху Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль –  Володимир-Волинський – Павлівка –  Горохів – Берестечко – Козин –  /М-06/, що веде до КПП «Піща» – «Олтуш». В ремонті ще близько 10 км цієї дороги, з них майже 9 км уже заасфальтовано у верхньому шарі.

Наближаються до фінішу ремонтні роботи на 15-кілометровій ділянці автдороги М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) на під’їзді до пункту пропуску «Дома́нове» – «Мокрани».

Окрім того, на Волині відновлюються автошляхи до кордону з Польщею. Зокрема, в поточному році завершено ремонтні роботи на 13 км дороги Н-22 Утилуг – Луцьк – Рівне, що пролягає до КПП «Устилуг – Зосін».

Цю ділянку відремонтували у рамках реалізації українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури за Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.