УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо два мости на автошляху Н-22 неподалік Володимира-Волинського

Відновлюємо два мости на автошляху Н-22 неподалік Володимира-Волинського

У рамках реалізації українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури за Договором між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги відновлюємо національний автошлях Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, на ділянці, що пролягає від міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» до м. Володимир-Волинський. Торік, на всьому 13-кілометровому відтинку дороги було влаштовано вирівнюючий шар дорожнього одягу, цьогоріч буде проведено фінішне асфальтування та виконано ряд заходів з організації та забезпечення безпеки руху.

Підрядне підприємство – DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща).

Проєктною документацією на капітальний ремонт цієї ділянки дороги передбачено відновлення двох мостів – через р.Луга у с.П’ятидні, довжиною понад 58 м, та 6-метрового мостового переходу поблизу м.Володимира-Волинського.

На останньому вже  проводяться активні ремонтні роботи – мостовики армують накладну та перехідні плити.

Підготовчі роботи розпочато і на мосту через р.Луга.

Ремонт на умовах субпідряду виконує волинське підприємство ТзОВ "РБП ТрансМост".

Під час ремонтних робіт проїзд транспорту цією ділянкою автошляху Н-22 частково обмежується і здійснюється в реверсному режимі почергово однією зі смуг руху.

Закликаємо водіїв та інших користувачів автодоріг бути максимально уважними, обережними та відповідальними на ділянках проведення ремонтних робіт!

 

Пресслужба САД у Волинській області