УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Відновлюємо шляхи до Шацьких озер

Відновлюємо шляхи до Шацьких озер

Розпочате торік «Велике будівництво» на територіальних автошляхах Волині матиме продовження і у році нинішньому.

Торік відновлено дорожнє покриття на майже 50 км територіальних доріг, у т.ч. на понад 43 км проведено фінішне асфальтування.

У 2021 році також плануємо відремонтувати чимало шляхів з індексом «Т». У пріоритеті дороги за туристичними маршрутами до Шацького національного природного парку, на території якого розташовано 23 озера. У списку цих водойм – озеро Світязь. Це не лише найкраща природна туристична прикраса Волині, а й одне із семи природних чудес України. На Шаччину приїздять не лише наші співвітчизники з усіх куточків України, а й чимало іноземців.

Дістатись сюди можна територіальним автошляхом Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир – Волинський – Павлівка –  Горохів – Берестечко –  Козин – /М-06/. Саме його ремонт – одне з першочергових завдань, яке стоїть перед Службою автомобільних доріг у Волинській області, аби наш регіон став ще привабливішим для туристів.

Відновлення цієї важливої транспортної артерії розпочали у минулому році. Торік ремонтували 9-кілометрову ділянку, що бере свій початок поблизу повороту до санаторію «Лісова пісня» та закінчується на виїзді з селища Шацьк. На всій її протяжності влаштували вирівнюючий шар, а поверх нього на відрізку понад 6 км вже проведено фінішне асфальтування. Цьогоріч цей об’єкт здамо в експлуатацію.

Учора ремонтні роботи стартували ще на одній ділянці автодороги Т-03-02. Дорожня техніка працює від 7-го кілометра, рухаючись до села Піща на українсько-білоруському кордоні.

Проводяться роботи з фрезерування зношеного дорожнього покриття, згодом тут буде влаштовано два шари асфальтобетонної суміші та проведено комплекс робіт з організації дорожнього руху.

Виконавець робіт на цих двох ділянках автодороги Т-03-02 – ТОВ «ПБС».

У планах 2021 року – відновлення автошляху Т-03-02 на відтинку Піща – Верба.

Ремонтуватимемо і інші територіальні дороги, що ведуть до Шацьких озер, зокрема Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/ на ділянці між селами Пульмо і Гряда, а також шляхи за маршрутом Шацьк – Ратне (Т-03-06 і Т-03-08).

На ділянці Шацьк – Вілиця автодороги Т-03-06 ремонтні роботи вже в повному розпалі – укладається перший шар асфальту. Тут працює ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

 

Пресслужба САД у Волинській області