Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Водії, будьте уважні на ділянках проведення дорожніх робіт!

Водії, будьте уважні на ділянках проведення дорожніх робіт!

Незалежно від пори року дорожники виконують роботи з експлуатаційного утримання чи ремонту автомобільних шляхів. З настанням погожих днів весняного періоду ремонтні роботи на автошляхах активізувалися. Відповідно до діючих нормативів місця і ділянки  проведення таких робіт огороджуються та облаштовуються відповідними технічними засобами організації дорожнього руху. Основними з них є тимчасові дорожні знаки, розмітка проїзної частини, огороджувальні і напрямні пристрої та інші технічні засоби. Зокрема перед об’єктом будівництва, реконструкції, капітального чи поточного середнього ремонтів встановлюється транспарант, який інформує про місце і характер робіт. Аби попередити про ділянку дороги, де проводяться ремонтні роботи, використовується попереджувальний знак 1.37 "Дорожні роботи". Регулювання дорожнього руху в таких місцях забезпечується  за допомогою заборонного знаку 3.29 "Обмеження максимальної швидкості", знаків  пріоритету 2.5 "Перевага зустрічного руху" та 2.6 "Перевага перед зустрічним рухом", наказових знаків 4.7 "Обїзд перешкоди з правого боку" і 4.8 "Обїзд перешкоди з лівого боку" та ін. 

                                            

           1.37                           3.29                       2.5                            2.6                             4.7                            4.8      

Проте, такі елементи облаштування доріг подекуди залишаються поза увагою водіїв та інших учасників дорожнього руху, що, як наслідок, призводить до дорожньо-транспортних пригод. Такий випадок стався днями на об’єкті поточного середнього ремонту автодороги М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест), а саме на мості через р.Лютиця, що в селі Козин. На щастя, обійшлося без людських жертв, але авто та інше майно зазнало пошкоджень.

З метою недопущення аварійних ситуацій, зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, забезпечення безпеки працівників дорожніх підприємств та всіх учасників дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає користувачів доріг неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху, бути максимально уважними, обережними, дисциплінованими та взаємоввічливими. Пам'ятаймо – на автошляхах працюють люди! Тож давайте дбати про власну безпеку та безпеку інших!

 

 Прес-служба САД у Волинській області