УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Водії, пам’ятайте – люди в оранжевих жилетах на дорозі для того, щоб забезпечити вам безпечний і комфортний проїзд! Подбайте і ви про їхню безпеку!

Водії, пам’ятайте – люди в оранжевих жилетах на дорозі для того, щоб забезпечити вам безпечний і комфортний проїзд! Подбайте і ви про їхню безпеку!

Жахлива ДТП сталась вчора поблизу селища Ревове Одеської області на автошляху Київ-Одеса – вантажний автомобіль «DAF» скоїв наїзд на дорожніх працівників, які проводили ремонтні роботи. В результаті одна людина загинула, ще одна травмована та доставлена до лікарні. Обставини цієї аварії встановлюються поліцією.

На жаль, випадки, коли працівники дорожніх підприємств потрапляють під колеса автомобілів під час виконання робіт по забезпеченню безпечних і комфортних умов для їх руху, є непоодинокими.

З початком ремонтно-будівельного сезону обсяги виконання дорожніх робіт щодня нарощуються, тож все частіше на автошляхах зустрічатимуться люди в оранжевих жилетах.

Водії, пам’ятайте! Сідаючи за кермо ви несете відповідальність не лише за своє життя, а й за життя оточуючих, тому ігнорування правил дорожнього руху є неприпустимим! Будьте уважними за кермом, дотримуйтесь швидкісного режиму, виконуйте вимоги дорожніх знаків та інших технічних  засобів  організації руху в місцях виконання дорожніх робіт. При керуванні автомобілем не відволікайтесь на розмови по телефону та будьте сконцентрованими на дорожній обстановці.

 Дбайте за власну безпеку та безпеку інших!

 

Прес-служба САД у Волинській області