Служба автомобільних доріг в Волинській області

» Прес-центр » новини » Виробничі завдання на квітень обговорювали сьогодні на нараді в Службі автомобільних доріг у Волинській області

Виробничі завдання на квітень обговорювали сьогодні на нараді в Службі автомобільних доріг у Волинській області

Виробничі плани з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автошляхів державного значення на квітень 2019 року обговорювали сьогодні на нараді в Службі автомобільних доріг у Волинській області. Основним із першочергових завдань, які нині стоять перед дорожниками Волині, є ліквідація вибоїн покриття дорожнього одягу на всіх міжнародних, національних та регіональних дорогах до 28 квітня поточного року. Представників підрядних підприємств, відповідальних за проведення таких робіт, зобов’язано зосередити для цього всі наявні сили та засоби, і за сприятливих погодних умов нарощувати темпи виконання ямкового ремонту з застосуванням гарячого асфальтобетону.

На нараді обговорено ряд інших виробничих завдань, зокрема і щодо  прибирання узбіч. Підрядникам у черговий раз наголошено на забороні спалювання сухої трави в смузі відведення автомобільних доріг та необхідності вжиття заходів у разі вчинення таких дій іншими особами.

 

 

Прес-служба САД у Волинській області