УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Прес-центр » новини » Зшиваємо Волинь якісними дорогами

Зшиваємо Волинь якісними дорогами

У Службі автомобільних доріг у Волинській області кілька років тому започатковано традицію напередодні професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, здійснювати колективом об’їзд відремонтованих протягом року ділянок шляхів державного значення, якими опікуємось.

А подивитись цьогоріч таки є на що. Якщо протяжність відновлених у 2018 році році шляхів державного значення становила 63,4 км , у 2019-му – 28,4 км, то у нинішньому році  вже близько 100 км доріг мають влаштований верхній шар нового дорожнього покриття.

Зокрема, наближаються до завершення ремонтні роботи на об'єкті реконструкції міжнародного автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін). На ділянці дороги, яка проходить між населеними пунктами Люблинець і Довгоноси (км 447+638 – км 451+000), тепер функціонує два проїзди, кожен з яких має дві смуги для руху в одному напрямку. Наразі тут активно проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки на новий дорожній одяг обох проїздів, протяжністю по 3,4 км.

Підрядник: ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

У 2020-му продовжуємо відновлювати міжнародний автошлях М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест). Із 541 км загальної протяжності М-19, що є частиною Європейського автомобільного маршруту Е85, 168,4 км пролягає територією Волинської області.

Протягом 2016-2019 років введено в експлуатацію 32,6 км відремонтованої М-19. У 2020 році оновлюється ще понад 45 км.

Уже завершено ремонтні роботи на трьох об’єктах поточного середнього ремонту на автошляху М-19 – 8-кілометровій ділянці Переспа – Кременець та на двох ділянках загальною протяжністю майже 13 км, що пролягають в об’їзд м.Луцька від села Княгининок до  села Прилуцьке.

На відремонтованих 21 км влаштовано трьохшаровий дорожній одяг, завтовшки 30 см, що складається з міцної основи зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхнього шару зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Таке дорожнє покриття слугуватиме понад десяток років, а підрядник надає на нього п’ятирічний гарантійний термін.

На цих ділянках встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки і сигнальні стовпики, лінії зовнішнього освітлення та освітлення пішохідних переходів, нанесено дорожню розмітку, облаштовано зупинкові майданчики, встановлено нові та відремонтовано існуючі автопавільйони, влаштовано місцевий проїзд, тротуари та пішохідні доріжки та виконано ряд інших робіт, передбачених проєктно-кошторисною документацією, а також відремонтовано три штучних споруди – мости в селах Козин і Княгининок та шляхопровід у с.Прилуцьке.

На сьогодні у межах Волині ремонтується ще майже 25  км автодороги М-19.

Зокрема, на ділянці поточного середнього ремонту, протяжністю 2,5 км між населеними пунктами Струмівка – Підгайці (км 157+400  – км 159+850) вже влаштовано верхній шар покриття. Проводяться роботи з облаштування узбіч та організації безпеки дорожнього руху.

Підрядник: ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

На трьох ділянках автодороги М-19 між населеними пунктами Ковель – Переспа (Ковельський і Рожищенський райони) загальною протяжністю понад 22 км, проводяться роботи з капітального ремонту. На відрізку 4,6 км між селами Воля Любитівська і Погіньки вже укладається фінішний шар асфальту, на двох інших ділянках проводиться фрезерування старого дорожнього покриття та влаштування основи нового дорожнього одягу.

Виконавці робіт на ділянках капремонту – ТОВ «ПБС» та ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

У 2020 році буде введено в експлуатацію 28 км відновленого автошляху М-19.

Територією Волині пролягає 122 км автодороги Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Протягом 2017-2018 років відремонтовано 72 км цієї автодороги від Володимира-Волинського до Луцька. У 2019-му завершено реконструкцію 0,7 км ділянки Н-22 на під’їзді до міжнародного пункту пропуску "Устилуг-Зосін" в об’їзд міста Устилуг.

Цьогоріч відновлено ділянку правого проїзду по селу Піддубці Луцького району, протяжністю майже 6 км. На цьому об’єкті вже влаштовано новий дорожній одяг та нанесено розмітку, встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки, лінії зовнішнього освітлення та освітлення пішохідних переходів, зроблено пішохідні доріжки.

Підрядник: ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

У нинішньому році на Волині розпочато реалізацію українсько-польського проєкту з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури в частині ремонту 13-кілометрової ділянки національного автошляху Н-22, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» (км 0+420 – км 13+420). Виконання ремонтних робіт на ділянці м. Устилуг – м. Володимир-Волинський автодороги Н-22 здійснюється за контрактами на загальну суму 7 035,6 тис. євро, укладеними в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги. На цій ділянці влаштовується перший шар асфальту.

Підрядне підприємство – DROG-BUD Sp. z o.o. (Республіка Польща).

Продовжуємо у 2020-му ремонтувати регіональну автодорогу Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. Із майже 160 км загальної протяжності, 87.8 км цього автошляху проходить територією Волинської області. Упродовж 2018-2019 років на Волині відновлено понад 27 км цієї важливої для регіону транспортної артерії, цьогоріч ремонтується ще понад 20 км.

Ділянку Нововолинськ – межа з Львівською областю, протяжністю 9,5 км, вже відновлено.

Наразі ремонтом охоплено три ділянки Р-15, загальною протяжністю 11,2 км, (відрізок Верба – Володимир-Волинський, під’їзд до м.Володимира-Волинського та  об’їзд м.Володимира-Волинського), на 11 км вже укладено верхній шар дорожнього покриття.

Підрядник – ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

У 2020 році ремонтується майже 12 км автошляху Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі –Любешів – Дольськ. На ділянках протяжністю близько 4 км від вул. Сосюри у м.Луцьку до с.Дачне та на 8-кілометровому відрізку від м.Ківерці до кінця с.Озеро вже завершено фінішне асфальтування.

Ремонтні роботи виконує ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

Завдяки рекордному фінансуванню, що спрямоване у 2020 році на ремонт автошляхів державного значення області, вперше за всі роки незалежності нашої держави ремонтуємо не лише міжнародні, національні і регіональні шляхи, а й чимало територіальних. У нинішньому році передбачено відновлення більше 67 км найбільш пошкоджених ділянок автошляхів Т-03-02, Т-03-05, Т-03-08, Т-03-09, Т-03-11, Т-18-02.

Ремонтні роботи на сьогодні проводяться на таких територіальних дорогах.

На автошляху Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ влаштовано вирівнюючий шар покриття на всій протяжності ремонтованої ділянки Камінь-Каширський – Нуйно протяжністю 8,2 км.

Виконавець – ТОВ «ПБС».

Поточний середній ремонт проводиться на автодорозі Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель –  Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/ на майже 11-кілометровій ділянці від районного центру до с.Видерта. Тут завершується влаштування верхнього шару асфальту.

Роботи виконує ПрАТ «Ковельське шляхово-будівельне управління № 63».

Фінішне асфальтування завершується на дорозі Т-03-09 /Т-03-08/  Дубечне  Стара Вижівка  /М-07/   Турійськ  Рожище  Ківерці  Піддубці  / Н-22 / на ділянці Смідин – Луків, протяжністю  майже 11 км.

Виконавець – ТОВ «ПБС».

Прямують до завершення роботи з влаштування першого шару асфальтобетонної суміші на автошляху Т-03-05 Нововолинськ –  Іваничі – Павлівка – Локачі. Тут ремонтується 7,2 км в Іваничівському районі на ділянці Новолинськ-Іваничі.

Підрядник – ТзОВ "Автомагістраль-Південь".

На найдовшій територіальній дорозі Волині Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль –  Володимир-Волинський –  Павлівка –  Горохів – Берестечко – Козин –  /М-06/ передбачено ремонт 20 км у Шацькому районі.

Підрядне підприємство ТОВ «ПБС».

На завершальному етапі тендерні процедури на ремонт майже 11 км дороги Т-18-02 /М-07/  Маюничі  Велика Осниця Красноволя –  Колки  / Р-14/ –   Копилля –  Рожище Торчин –  Шклинь –  /Н-17/ в Рожищенському районі на ділянці Оленівка – Сокіл та 16 км автодороги Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ в Горохівському районі на ділянці між селами Привітне і Скобелка.

Водночас, ще більше сотні кілометрів доріг державного значення відновлюється цьогоріч у рамках поточного дрібного ремонту.

 

Дякуємо за роботу усім, хто допомагає відновлювати та утримувати волинські шляхи!