Служба автомобільних доріг
у Волинській області

Усі матеріали

 • 17.10.2019
  Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін" – до фінішу близько

  Реконструкція під’їзної дороги до КПП "Устилуг-Зосін" – до фінішу близько

  Невпинно просуваються вперед роботи на км 0 + 420 – км 3 + 600 автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне, де проводиться реконструкція ділянки дороги, що веде до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» на українсько-польському кордоні в об’їзд міста Устилуг Волинської області.

 • 10.10.2019
  ВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

  ВІТАННЯ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

 • 8.10.2019
  Ліквідація деформацій на дорогах державного значення

  Ліквідація деформацій на дорогах державного значення

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області продовжуються роботи з поточного дрібного ремонту автошляху Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Дорожня техніка працює на найбільш ураженій колійністю, тріщинами та іншими деформаціями ділянці правої смуги правого проїзду в районі Цуманського перехрестя (км 127+700 – км 128+100). Сьогодні на відфрезерованих ділянках дороги підрядне підприємство ПП "Транс-дор-Сервіс" укладатиме гарячу асфальтобетонну суміш.

 • 1.10.2019
  На автошляху Н-22 у селі Піддубці проводяться дорожні роботи

  На автошляху Н-22 у селі Піддубці проводяться дорожні роботи

  Територією Волині пролягає понад 120 км автошляху державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне. Ними опікується Служба автомобільних доріг у Волинській області. Протягом 2017-2018 років відремонтували понад 70 км цієї автодороги від Володимира-Волинського до Луцька. У планах найближчих років її відновлення від Луцька до межі з Рівненщиною. Оскільки капітальних видатків для ремонту вказаної ділянки дороги на поточний рік не передбачено, техніко-експлуатаційні характеристики цього відрізку підтримуємо за рахунок коштів, що спрямовуються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання шляхів державного значення в області. Сьогодні на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області такі ремонтні роботи розпочались на одній з найбільш ушкоджених ділянок – по правому проїзду дороги Н-22 в с.Піддубці Луцького району, а саме від км 100+500. У рамках поточного дрібного ремонту підрядне підприємство "Луцькавтодор-Сервіс" відфрезерує 100 метрів зношеного дорожнього покриття та укладе два шари нового, загальною товщиною 13 см.   

 • 27.09.2019
  Розпочалось осіннє комісійне обстеження автошляхів області

  Розпочалось осіннє комісійне обстеження автошляхів області

  Зима, як кажуть, не за горами, тож потрібно вчасно і належним чином підготуватись до експлуатації автошляхів у цю пору року. Саме з такою метою днями розпочалась організація до проведення осіннього комісійного огляду автомобільних доріг загального користування, що пролягають територією Волинської області. Варто відзначити, що відповідно до вказівки Укравтодору та Департаменту патрульної поліції України такі огляди проводяться у всіх регіонах нашої держави. По 30 вересня триватиме підготовчий етап цього заходу. У цей період врегульовуються організаційні питання – визначається склад комісії, складається відповідний графік, підрядними підприємствами проводиться підготовка виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки.

 • 24.09.2019
  На під’їзній дорозі до КПП "Устилуг-Зосін" сьогодні розпочались роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття

  На під’їзній дорозі до КПП "Устилуг-Зосін" сьогодні розпочались роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття

  Тривають дорожні роботи на автошляху державного значення Н-22 Устилуг – Луцьк – Рівне на ділянці, що веде до контрольно-пропускного пункту «Устилуг-Зосін» в об’їзд міста Устилуг (км 0 + 420 – км 3 + 600). Сьогодні підрядне підприємство ТзОВ "Автомагістраль-Південь" приступило до виконання останнього етапу робіт з реконструкції дорожнього одягу – влаштування п'ятисантиметрового верхнього шару зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМА-20). 

 • 19.09.2019
  Без бар'єрів і перепон

  Без бар'єрів і перепон

  Відповідно до ст. 26 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України», підприємства, установи та організації зобов’язані враховувати потреби людей з інвалідністю і забезпечувати для них доступність споруд. Дбаючи про покращення умов для вільного доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до адмінбудинку Служби автомобільних доріг у Волинській області відповідальними працівниками вкотре проведено моніторинг стану її доступності для такої категорії людей і відповідності вимогам ДБН В.2.2-40:2018 "Інклюзивність будівель і споруд". Уцілому прилегла до адмінбудинку територія облаштована для комфортного пересування нею людей з обмеженими фізичними можливостями, а вхід у приміщення є безперешкодним для них. Майданчик перед входом в будівлю захищений від атмосферних опадів. Прийом з особистих питань цієї категорії громадян посадовими особами служби здійснюється в кабінеті, що розташований на першому поверсі адмінбудівлі напроти центрального входу. Також визначено місце для паркування транспорту людей з інвалідністю, а на вході і в'їзді на територію Служби автомобільних доріг у Волинській області та на вхідних дверях в адмінбудинок і службове приміщення, де проводиться прийом людей з інвалідністю, розміщено міжнародний символ доступності.

 • 11.09.2019
  Експлуатаційне утримання волинських доріг у вересні

  Експлуатаційне утримання волинських доріг у вересні

  На автошляхах державного значення, що проходять територією Волинської області, тривають роботи з їх експлуатаційного утримання. До сезонних справ додались і роботи, пов’язані з підготовкою до функціонування дорожнього господарства в осінньо-зимовий період – підготовка техніки та механізмів, навісного обладнання, а також виробничих будівель і споруд, баз зберігання протиожеледних матеріалів тощо. Також активно проводиться заготівля матеріалів для ліквідації зимової слизькості – технічної солі, фракційних матеріалів, пасивних засобів снігоборотьби. Їх вже заготовлено більше 30 відсотків від планової потреби.

 • 10.09.2019
  Реконструкція ділянки автодороги М-07 на Волині наближається до завершення

  Реконструкція ділянки автодороги М-07 на Волині наближається до завершення

  Усе ближче до завершення роботи з реконструкції ділянки автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) від км 478+000 до км 482+100, що проходить повз волинські населені пункти Хворостів, Підгородне та Машів. Там уже завершено реконструкцію дорожнього одягу, встановлено бар’єрне огородження, протизасліплюючий екран та дорожні знаки, нанесено дорожню розмітку, облаштовано автопавільйони та вбиральні поруч з ними. Попереду роботи з влаштування понад 800 одиниць вставок розмічальних дорожніх типу "котячі очі", які доповнюють дорожню розмітку, позначаючи смуги руху проїзної частини в темну пору доби.

 • 5.09.2019
  Дороги і дорожні об’єкти – не місце для сміттєзвалищ!

  Дороги і дорожні об’єкти – не місце для сміттєзвалищ!

  Вздовж автомобільних доріг державного значення Волинської області розташовано 1 142 місця зупинки громадського транспорту, у т.ч. 521 з автопавільйонами. Їх облаштування та забезпечення належного санітарного стану – завдання балансоутримувачів автошляхів та підрядних підприємств, які на договірних засадах надають послуги з експлуатаційного утримання доріг. Так, дорожники повинні прибрати і вивезти сміття, яке назбиралось поки люди чекали прибуття автобуса.