УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Водіям та перевізникам » Інформація про наявність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Волинської області стоянок та місць відстою для транспортних засобів у зимовий період 2021-2022 років

Інформація про наявність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Волинської області стоянок та місць відстою для транспортних засобів у зимовий період 2021-2022 років

Із настанням зимового періоду, який супроводжується несприятливими погодними умовами (ожеледь, ожеледиця, сильний снігопад, вітер, який спричиняє утворення снігових переметів на проїзній частині тощо) на автомобільних дорогах загального користування виникають скупчення вантажних транспортних засобів, що негативно впливає на забезпечення життєдіяльності населення та створює небезпечні умови для дорожнього руху.

Затори в дорожньому русі не дають змоги дорожнім підприємствам Волині своєчасно ліквідовувати наслідки негоди та відновлювати безпечні умови проїзду такими ділянками автомобільних доріг, а вантажоперевізники позбавлені можливості вчасно доставляти вантажі.

Службою автомобільних доріг у Волинській області спільно з Управлінням ДСНС у Волинській області затверджено Перелік місць відстою транспортних засобів у разі ускладнення погодних умов, пов’язаних з сильними опадами у вигляді снігу, що можуть спричинити перемети та затори. Всього визначено 35 таких місць, на яких можна розмістити понад 1600 одиниць вантажного або близько 1800 одиниць легкового автотранспорту. Окрім того, визначено ще 10 додаткових місць, де може перечекати негоду більше 600 вантажівок. 

З метою уникнення заторів у русі транспортних засобів під час несприятливих погодних умов зимового характеру рекомендуємо перевізникам завчасно планувати маршрути перевезення вантажів або здійснювати короткочасні зупинки на існуючих вздовж  доріг загального користування стоянках і тимчасових майданчиках, що дозволить дорожнім підприємствам своєчасно ліквідовувати наслідки стихії та забезпечувати належне транспортне сполучення між населеними пунктами.

Інформація про очікувані погодні умови розміщується на вебсайтах Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) - https://ukravtodor.gov.ua та Служби автомобільних доріг у Волинській області, а також на їх офіційних сторінках в соціальній мережі Facebook.

У разі виникнення ускладнень проїзду чи інших надзвичайних ситуацій на автошляхах загального користування державного значення у межах  Волинської області телефонуйте до чергового оператора диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Волинській області за телефоном (0332) 78 54 69.

Файли для завантажування