УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Волинській області

» Водіям та перевізникам » Інтерактивна карта ремонтів доріг України » Інтерактивна карта ремонтів доріг України

Інтерактивна карта ремонтів доріг України

На цьому новому інтерактивному ресурсі, презентованому Укравтодором 13 вересня 2019 року, відтворено оперативну, актуальну та достовірну інформацію щодо виконаних ремонтних робіт на дорогах країни. Тепер кожен користувач може планувати поїздку та отримати детальну інформацію щодо виду ремонту та термінів його виконання.

Розроблена Укравтодором та ДП Укрдорзв'язок інтерактивна карта ремонтів доріг по своїй суті є унікальною не тільки для України, але і для європейської практики. На ній відтворено не тільки географію ремонтів, що є загальноприйнятою європейською практикою, але й надано посилання на систему держзакупівель, аналітику порталу прозорого будівництва і інформацію щодо залучених інженерів консультантів FIDIC.

Простий інтерфейс дозволяє обрати потрібну ділянку ремонту прямо на карті та одним дотиком отримати повну інформації, серед якої можна виділити тип ремонту, дати початку та завершення робіт, компанію-виконавця робіт з проектування та ремонту дороги, вартість договору.
Додатково система містить фото та відеоматеріали на початку ремонтів та після введення в експлуатацію відремонтованої ділянки.

У подальшому контент карти буде розширено інформацією про стан дорожньої інфраструктури, зокрема, про актуальний стан мостових споруд, пункти відстою для вантажного транспорту, розташування медичних закладів, електрозаправок та корисні сервіси. Окрему увагу буде приділено інформації про стан безпеки руху, зокрема, планується розміщувати оперативну відеоінформацію з проблемних ділянок, дані про інтенсивність руху, інформацію по швидкісному режиму, обмеження руху та альтернативні маршрути. Також в планах сервіси для бізнесу, зокрема, єдине вікно сервісу здійснення габаритно-вагового контролю та оплати проїзду дорогами державного значення.

Карта доступна за посиланням: https://remonty.ukravtodor.gov.ua

Перші кілька тижнів карта працюватиме в тестовому режимі. Усі пропозиції та зауваження приймаються за адресою: Remonty@udz.com.ua, press@ukravtodor.gov.ua.